SURSA:  https://www.edu.ro/fost-aprobat-noul-calendar-de-organizare-%C8%99i-desf%C4%83%C8%99urare-examenului-na%C8%9Bional-de-bacalaureat-%C3%AEn-anul

___________________________________________________________

ANUNȚ

privind depunerea solicitărilor către Serviciul Secretariat

Având în vedere asigurarea măsurilor necesare pentru prevenirea răspândirii infecțiilor cu Coronavirusul COVID-19, respectiv în vederea asigurării sănătății și securității în muncă a personalului, dar și a petenților, vă rugăm ca pe durata instituirii stării de urgență să trimiteți solicitările dvs., exclusiv online, la adresa de e-mail liceulteoretic This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

De asemenea, se va stabili de comun acord modul de eliberare a documentelor solicitate.

Vă mulțumim pentru înțelegere!

Mai sunt locuri libere pentru cazare elevi la internat/cămin  Detalii Tel. 0213400021           Prezentare internat/cămin

Festivitatea de deschidere a anului şcolar 2019-2020 va avea loc luni,

9 septembrie ora 9.00, pe terenul de sport al liceului.

PLANIFICAREA EXAMENELOR DE DIFERENȚĂ pentru elevii care au solicitat transferul la specializarea științe sociale

TEMATICA EXAMENELOR

Limba și literatura română